| Octaviana_9832 a întrebat:

Cand a fost Megastar 2007 sau 2008 [nu mai stiu exact] a fost un concurent Octavian! Super tare tipul... si a avut un moment haios cu o masca dupa care toata lumea si`l amintea astfel. Si dupa cate imi amintesc eu s`a sarutat cu fata care dansa cand el cant ala sfarsitul piesei. Piesa era superba. dar nu imi amintesc cum se numea. Stie cineva?

P. S. Am cautat pe youtube filmulete cu el si nu am gasit ceea ce vroiam. Imi poate da cineva link cu filmuletul de pe alt site?

v-as fi foarte recunoscatoare + rasplata!

1 răspuns:
| Raresh23 a răspuns:

Ce gen de muzica era? Te as putea ajuta daca imi spui