| anonim_4396 a întrebat:

Salut, astazi am auzit o piesa pe " Kiss " ok, deci probelma e ca eram atat de grabit sa ajung intr-un loc nu am apucat sa notez un vers din piesa, doar stiu niste detalii din sfarsitul piesei/melodiei : " Deci am vazut la sfarsit niste fete (vampir) care musca de gat niste baieti in timp ce se sarutau, pe rand, adica fiecare fata avea un baiat, si dupa, toti baieti pleaca " deci doar atat am putut sa vad si de auzit nu mai imi amintesc chiar nimica din piesa stiu ca canta mai multi baieti sunt vreo 4-5... piesa cred ca este noua am cautat detalii dar nu am gasit daca ma ajutati... dati piesele daca doriti, care le stit deci finalul este cam ce este in ghilimele,., alte detalii nu stiu. Dau funda celui care gaseste piesa, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ðeea a răspuns:

Nu e cumva piesa aceasta? http://www.youtube.com/watch?v=RFS5N_yAGTo

| CircuNuku a răspuns (pentru Ðeea):

Da aceasta este, mersi de ajutor happy.

3 răspunsuri:
| CircuNuku a răspuns (pentru Ðeea):

Nu este aceasta piesa, dar nu mai dau nici cum de ea sad, ori cum iti multumesc pentru. ca ma ajuti.