| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare videoclipul justin bieber -boyfriend?

6 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

rolling eyes ar fi fost super daca ati fi putut da un raspuns la intrebare.Sincer nu ma interseaza parerile voastre persoanale si este strict problema mea daca ascult Justin Bieber sau nu.Multumesc pentru nici un ajutor!

| Asfgrhr a răspuns:

Buna. Videoclipul Boyfriend a aparut pe 3 mai la 19:00 pe youtube. uite videoclupul:http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4 Succes la vizualizat:)) fundita?

| SwagSwag a răspuns:

Aaaaaaa....am uitat, o sa fie super, cred ca ai vazut secventele de pe youtube happy big grin

| SwagSwag a răspuns:

Apare pe 3 mai

| RalucaSmile a răspuns:

Tu chiar asculti Justin Bieber?
Sa-ti dau un sfat: Rise Against, Three Days Grace, Linkin Park

Răspuns utilizator avertizat