| Idontcare69 a întrebat:

Când aveam 10 ani cântam muzică populară și aveam voce melodioasă. Din păcate, nu am urmat cursuri de canto iar vocea mai nu a mai fost lucrată deloc și dacă cânt acum, nu suna deloc bine laughing. Acum la 20 ani, există vreo șansă să îmi formez o voce cu care să pot canta si sa pot face o carieră din asta? Merită să investesc in lecții de canto? Îmi doresc foarte mult să mai pot canta pe o scenă sad

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Merita doar dacă consideri tu asta
Nu cred ca o sa scoți suficenti bani din cantat cât sa trăiești, mai bine sa rămână la statusul de hobby