| Blaiiir a întrebat:

Cand eram mai mica la televizor se difuza o melodie, cantata de o femeie, cu refrenul de genul "Amor amor". Ea se afla in diferite locuri din natura. Stiti cum se cheama si cine o canta? fundahappy

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Cristiana raduta-amor amor

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Adela popescu-Amore.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Am vazut-o acum cateva zile intr-o piesa de teatru care se numea "Floare de cactus". Foarte talentata tipahappy

| tania77 a răspuns:

Banuiesc ca este vorba despre melodia Amor Amor cantata de Cristiana Raduta o gasesti pe YouTube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia gandeste-te noi de unde sa stim...nu am vazut video clipul esti cu capu' in nori