| DoodyAlexx a întrebat:

Eram in seara asta la o terasa si canta o melodie la radio, Magic Fm daca nu ma insel. Am mai auzit melodia insa nu am gasit-o niciodata si o vreau! In melodie era refrenul ceva de genul "That's all i wanted" cu o voce joasa, era genul de melodie veche...va rog daca o stiti, spuneti-mi cum se cheama ca mai am putin si ma urc pe pereti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite,incearca aici:
http://www.magicfm.ro/cautare-piese/

| DoodyAlexx explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, am gasit insa in melodie nu spune ce am scris mai sus laughing am inteles gresit din cauza zgomotului. Multumesc

1 răspuns: