| ÐanLovesPufuleţii a întrebat:

Cand intru pe Virtual Dj Home 7 si dau sa inregistrez spune:,, Error recording, Can't open mp3 encorder". Cum pot sa fac sa mearga? Mentinez ca l-am instalat inca o data dar tot asa face

2 răspunsuri:
| Rolland_6813 a răspuns:

Trebuie sa iti selectez encoderul...dai la setting-> encoder-> mergi in my document's-> virtual dj-> plug-ins->si selectezi encoder dll si daca OK

| Individul_7822 a răspuns:

Dar ce anume vrei sa inregistrezi? Daca vrei sa iti inregistrezi vocea pe un anume instrumental, sau doar sa te inregistrezi, lasa Virtual Dj ca nu e bun. Scoateti Adobe Audition 3 de pe net. E foarte tare poti face multe cu el.