| silentgabyy a întrebat:

Sall.am download virtual dj free.si merge tot doar am o problema cu el cand dau sa inregistrez ceva imi da o eroare cum ar fi "record error can't open mp3 enconder"cum fac sa pot inregistra? mersi

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

C:\Users\GEORGE\Documents\VirtualDJ\Plugins\lame_enc.dll
asta o pui la encoder sau de fapt daca se afla in alta parte...dar intelegi tu cum.

2 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Npc, de asta exista prieteni, mersi pentru fundita. mie mi se parea ca o sa fie tare dar nu mai e asa distractiv acum

| silentgabyy explică:

Mersi George a functionat.acum trebuie sa apar pe la tv cu o melodie super mixata de moilaughing