| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Daca miley cyrus va veni in romania va canta muzica din albumul ei Breakout sau va veni ca si hannah montana cu peruca si va canta cantecele hannei montana?

Răspuns Câştigător
| anonim_4603 a răspuns:

Nimeni nu poate sti
dar daca vine poate canta melodiile de pe noul album al sau Time Of Our Lives

26 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Eu vreau sa cante Desteapta-te Romane! Si sa nu ne zica: Buna seara Budapesta.

| Raul a răspuns:

Valeuu(inca una/unu)da daca moare ma hanah asta assasinata? ai(mai canta ceva in sicriuuuuuuu?))laughing))

| Georgiana95 a răspuns:

Va canta ca Miley Cyrustongue

| DanutzzaMaria99 explică:

Poate sa cante si ca hannah.pentru ca in londra a cantat cas hannah...eu vreau sa cante:party in the usa, let`s get crazy, he could be the one, the climb, start all over, wake up america, fly on the wall, super girl, G. N. O si breakourt

| justme_9224 a răspuns:

Cred ca Miley! Sper mie nu pre imi plac mel lu Hannah da a lu Miley le iubesc

| cristina_4037 a răspuns:

Nu stiu si nu ma intereseaza Miley Cyrus... Deja e o febra pe aici.cu ea, dar.nu, nu am vrut sa fiu nesimtita, am si eu o intrebare...winking. Ce este atat de FASCINANT la Miley Cyrus?

| ProAlecks a răspuns:

Canta ca Miley fiindca Hannah Montana a fost inventat doar pentru serial! Doamne nu va da-ti seama?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va veni ceea ce este probabil am merita si noi sa primin un concert ca cel best of both world si ca miley si ca hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc pe Miley este cea mai frumoasa cantareata si actrita din lume! o pup dulce si o astept la concert in Romania (Bucharest). V-a canta din albumul The Time Of Our Lives. I love you Miley!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta k si Mileywinking. am citit pe net si am retinut cateva mel de ex. let's get crazy, i love rock'n roll, gno, obssesed si altele nu le mai stiu sigurhappy. stiu e tare mileywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit ce mel canta:`Breakout`, `Start All Over`, `7 Things`, `Kicking and Screaming`, `Bottom of the Ocean`, `Fly on the Wall`, `Let's Get Crazy`, `Hoedown Throwdown`, `These Four Walls`, `When I Look at You`, `Obsessed`, `Spotlight`, `G. N. O.`, `I Love Rock N' Roll`, `Party in the USA`, `Wake Up America`, `Simple Song`, `See You Again` si `The Climb`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc teo si locuesc pe plevnei nr 2 am o intrebare pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni ca hannah montana cu peruca sigur
dar ar fi suuper sa vina in romania heei fratilor sa treaca hannah prin braila va roog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit in romania in bucuresti ea are concerte in toaa lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, va veni ca Miley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu va veni ca si Hannah Montana. Va veni in Miley Cyrus.Si va canta melodiile din albumul Breakout.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. dar sumt sigura ca nu va veni imbracata in hannah.acesta a fost un proiect ce a trecut. o sa veddeti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine oricum numai sa vina in romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello hannah montana daca ai citit ce a scris ea vrea sa renunte la personajul hannah montana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imipasa de hannah montana nici de miley cyrus ca e tot una amanadeoua mie nu imi place de nici una dintre ele mie imi place de altcineva da nu pot sa zic ca e secret si pe deasupra nu va intereseaza ce e in viata mea cei care o plac pe hannah montana sunt prosti si pot sa zic sigur sa nu mai scrieti "sa imi dai un raspuns " pentru ca nu va da nici macar nu stiti ce in ce limba vorbeste si asa lasatio moarta si daca vreti sava zic ceva nu va mai bateti capul ca nustim daca o sa vina in romania si daca vine in miley cyrus sau in hannah ca poate ca nu vine voi va doriti sa vina tot sperati sa vina si dupa acea a sa vedeti ca eu am avut dreptate si asa ca stati linistiti si nu va mai bateti capul si taitiva copilaria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super hannah montana inteles?:*:*o iubesc si pe ea si pe miley cyrus:*:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o voi intalni pe Maili sau pe Hannah Montana ma voi bucura mult de tot. Dabia astept sa o vad la bucuresti. O iubesc mult mult de tot.Cu drag Rebeca.

| Arii :x a răspuns:

Cred ca ar canta ca Miley Cyrus.De ce ar mai purta peruca? Nu are sens!

| laura97 a răspuns:

Pai depinde ori va avea concert Hannah Montana Romania ori Miley Cyrus Romania...:d