| fallenangel18962 a întrebat:

Cand o sa fie concertul TOKIO HOTEL in Romania din 2010?

8 răspunsuri:
| deejayra a răspuns:

Sper sa nu vina

| Sara a răspuns:

Inca nu se stie daca vin, se vehiculeaza, informeaza te pe mtv.ro. Ce i de acolo tin la curent fanii tokio hotel, fii realist/a si constientizeaza faptul ca nu vor veni. Sper ca te am ajutat, pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor veni im moldova sapoi in rominiea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca cat mai curand da doamne indplineste-ne dorintele sa vine macar in humanoid city in perioada aia rugati-va! si sparati imaginati-va cum dati din picioare si urlati tokiooooooooo hotel billllll tom si cine stie?
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vin. ocolesc romania. mi se pare ca turneul in europa s-a terminat! Pff sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va fi nici un concert deocamdatasadoficial nu ne permitem, iar noi trebuie sa dovedim ca ne dorim acest lucru foarte mult. ii adoooor. ii ask non stop, caut informatii si ma documentez.nu vreau sa fii dezamagita, dar nu vor veni. lista de concerte este plina pe 2010, iar 2011-lasa de dorit. sper sa ii convingem sa vina si la noi. dar pana atunci mai e cevacryingoricum.si sper sa nu omita faptul ca ii iubim mult pentru ce fac si ceea ce sunt, si intotdeauna vor fi in inimile noastre.asa ca daca se vor hotari in final sa vina in romania peste vreo 2 ani, noi fanii ii vom primi cu bratele deschise:X TH rock's:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin in 2011 cei de la TOKIO HOTEL in Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu credem sigur ca vor veni in 2010 dar in 2011 vin sigur am vb cu bill pe mess pentru mai multe detalii dati add la idiul meu menaroxxana