| TyoღMarilynManson a întrebat:

Care stie cand vor veni Tokio Hotel la noi in Romania, ca eu am auzit ca au fost in 2009, dar nu este pe net nicaieri concertul lor...va rog, help me sad Multumesc.
fundita pentru cel mai corect raspuns puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| andrutzaZendi2Bella a răspuns:

Pai nu vor veni asa de repede

6 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Nu au fost in 2009...Au spus pe un site ca poate la anul vor ajunge, dar anul asta in niciun caz ca lucreaza la un nou album care va aparea in septembrie sau noiembrie.thinking

| reversethiscurse a răspuns:

Nimeni nu e de acord sa vina TH in Romania pentru ca "sunt trupa emo"... doar stii ca au circulat zvonuri ca mai multi copii adepti ai curentului emo s.au sinucis din cauza acestei trupe (prostii dar asa e Romania)... te sfatuiesc sa nu mai astepti acest concert pentru ca nu o sa fie posibil, poate doar in Germania, dar in Romania.neaa

| AFR81 a răspuns:

Vor veni atunci cand o zbura porcu'.

| TyoღMarilynManson explică:

NU vorbiti asa va rog...

| TyoღMarilynManson explică:

Cu placere winking

| andrutzaZendi2Bella a răspuns:

Multumesc e prima mea fundita