| pandaX3 a întrebat:

Cand se va comercializa cd-ul " For Your Entertainment " by Adam Lambert, Deluxe Edition in Romania? Este pe Amazon, dar site-ul nu livreaza in Romania. Dau fundita, daca imi spune cineva vreun site romanesc de unde pot sa cumpar cd-ul ( vreau cd-ul "fizic", nu downloadat ), si cand va aprea in Romania happy

:X :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu...cdul lui da nu e disponibil deocamdata in romania pe siteul lui oficial nu apare si romania printre tarile unde se distribuie cdul luicrying((

2 răspunsuri:
| pandaX3 explică:

Simon, daca ai citit intrebarea macar, scrie acolo ca vreau CD-ul ca obiect, albumul in sine, nu vreau sa-l downloadez.