| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost dupa parerea ta cea mai buna colaborare din muzica romaneasca?
Ce colaborare muzicala dintre 2 sau mai multi artisti romani ati vrea sa vedeti in viitor?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mi-au placut colaborarile dintre alex velea si connect-r sau alex velea si smiley, adica ei au facut mereu treaba buna impreuna.
Mi-ar placea sa vad mai multe colaborari intre cantarete, adica andra de exemplu, care este o voce foarte buna cu o voce la fel de buna si cunoscuta ca ea.

2 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Mi-a placut colaborarea dintre OCS si Bean. Dar si Kazi ploae si Bean. Poate Subcarpati cu Parazitii... thinking
Tu? Sau Suie Paparude cu Les Elephants Bizarres. Lol, Argatu cu Suie.

| Anonim221 a răspuns:

Cea mai buna colaborare : what`s upp si Andra - k la meteo sau Corina si Pacha man - pernele moi si in viitor as vrea sa vad Antonia si Alex velea sau Ruby si Connect`r.