| -TattO- a întrebat:

Care aveti cont pe youtube? imi lasati si mie rating si comm?:Pdupa parerea voastra

uitati linkul... http://www.youtube.com/watch?v=xAHfUk3pClU

pentru cei care asculta genu ala de muzica. restul nu criticati aiurea pls.

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

De la minutul 2 si 30 sec este ok, chiar am chef sa dansez...

| -TattO- explică:

Nu. scuze. nu ma ocup de tutoriale... cui ii place bine cui nu... asta e... pentru oricine e un inceput

| -TattO- explică:

Oricum. mersi frumos de com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e tot ce ai pus? Muzica si atat... Ceva mai original nu? Oricum nu e asa rau e destul de fain doar ca ma asteptam la cinestie ce reprezentare sau vreun tutorial despre ceva important...