| Kiddu08 a întrebat:

Care cantareata va place mai mult?batting eyelashes.
1.Alexandra Stan
2.Inna
3.Anda Adam

Răspuns Câştigător
| BumtSii a răspuns:

Buna!

Mie`mi place de Alexandra Stan.love struck

A evoluat foarte mult.La inceput cu piesa Lollipop am crezut ca si ea e tot una din "pitipoancele" din lumea mondena. Dar cu piesa Mr.Saxobeat a avut mult succes.Imi place cum canta si chiar e draguta. Sper sa aiba mult succes incontinuare.

Cat despre Inna. mi-a placut foarte mult de ea la inceput. Dar acum vad ca si-a cam luat fite de vedeta. A castigat si ea "Best European Act" la EMA 2009 si gata.

Anda Adam. Buna intrebare despre ea. O cantareata destul de buna. E chiar draguta si are succes cu melodiile ei.

21 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai niciuna, da hai sa zic Inna

| PinkyFlor a răspuns:

Alexandra Stan big grin

| Vulvatron a răspuns:

Ti-as recomanda Jem sa asculti... mult mai buna ca toate 3 la un loc, prea putin cunoscuta. :)

http://www.youtube.com/watch?v=qSLvcJ4I1mw

http://www.youtube.com/watch?v=oxLWFTIvRnM

http://www.youtube.com/watch?v=at4OHP7FGN8

| ElectricChapel a răspuns:

Anda
Alexandra
Inna

| yoo23 a răspuns:

Inna

| LetyArob a răspuns:

Inna

| RockBabe a răspuns:

Alexandra Stan, clarwinking

| ElenaOtilia a răspuns:

De niciuna! alexandra stan e o paparuda, inna la fel iar anda adam, nu stie decat sa o copieze pe lady gaga si nu-i iese. dic ce mai artiste ai pus si u! asculta si u muzica mai... sa sune a muzica

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Anda Adam

| mihaelutzamy a răspuns:

Stan

| Emanuel_1209 a răspuns:

Inna.

| ada137 a răspuns:

3. Anda Adam

| Pinkyyy;x a răspuns:

Hmmthinking
Toate sunt dragute si frumoase si talentate
as alege-o pe Inna :*

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

1)alexandra stan
cauta pe net alexandra stan-take a bow superba

| nevertoolate a răspuns:

Inna.

| zapezica a răspuns:

Inna clar!

| LoCkUpp a răspuns:

Inna tie. funda te rogbatting eyelasheskiss

| kidukka6 a răspuns:

1.

| 03aprilie a răspuns:

Alexandra STAN

| Kiddu08 explică:

Draga Elena. mie imi plac astea.winking. ai vreo problema?straight face. Alexandra Stan nu`i paparuda si nici Inna.oh go on.ai vrea thu sa fii ''paparuda'' ca ele.straight face. Sunt minunate toate trei.nu`ti mai da cu parereaoh go on.esti aiurea!

| APurpleCloud a răspuns:

2.Inna :angrysi Alexandra Stan dar pe Inna o stiu de mai demult deci Inna )