| Meli a răspuns:

Buna! Eu am o chitara acustica Ibanez si este foarte buna, sunet clar, corzi rezistente...
desigur si "Fender" este o firma foarte buna. big grin
Eu iti recomand Ibanez. este putin mai scumpa dar sunt foarte multumita de ea. Si la pretul asta este bine deoarece este un set.
Dar si Fender sunt bune!
Sper ca te-am ajutat! Mult succes la alegerewinking!

3 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Parerea mea, cred ca prima arata si mai bine big grin

| PinkDea a răspuns:

Am doua prietene care au Chitari ca in pozele akelea... akeea deskisa la culoare e mai bunawinking

| ESTK a răspuns:

Daca vrei neaparat, ibanez v50 se gaseste si in alte nuante, de exemplu eu am pe negru:] si este superba:]ti`o recomand cu placere