| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun cantaret din lume? Si pe cine preferati dintre 2pac si eminem?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| freakypoppy a răspuns:

Galax:X

Eminemhappy

| Roxxette a răspuns:

Cel mai bun cantaret Michael Jackson si eu il prefer pe eminem happy

| w1NNNd a răspuns:

Eminem

Răspuns utilizator avertizat
| selly000 a răspuns:

Cel mai bun cantaret din lume dupa parerea mea este Adam Lambert:X

| poiuiyhvb a răspuns:

Eminem claar!

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

2pac ramane greul eminem rupe si el beaturile ca versurile cel mai bun cantaret din lume il consider dr. dre uita-te un pic la versurile lui si din Romania ti-l recomand pe cedry2k sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2Pac ramane sus.
Eminem e pe val acum, ar mai fi The Game.

Din Romania:Sisu, Spike, Carbon, La Familia, Parazaitii, Nimeni Altu', Dragonu', Specii, Mafia, Codu' Penal, Vescan, Cumicu etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eminem.

| aurelian_4480 a răspuns:

Notorius big si amandoi cantareti imi plac