| TheAvenger a întrebat:

Eminem sau 2pac? De ce?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem. Pentru ca este rapper-ul meu preferat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca 2pac. Eminem nu are nici voce, nici talent, doar se scalambaie, este un produs de marketing.

| MiruD a răspuns:

Imi place Eminem foarte mult.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Eminem e Mercedesul muzicii hip-hop. E cel mai bun, cu atat mai mult cu cat este un alb intr-o industrie a negrilor.

| Polaris a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

>e cel mai bun
Ahahahahahahahahahaha
http://www.youtube.com/watch?v=dCgxi-h1PoI

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru Polaris):

Vezi sa nu te ineci, mi-ar parea rau sa patesti asa ceva. Glumesc, dispari viginule rolling on the floor

| Polaris a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Http://i.imgur.com/8sXC8qD.png
Micționez pe clișeul "Eminem împăratu' rapului" și micționez pe mentalitatea voastră de turmă.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru Polaris):

Stiu ca la varsta ta iti place sa te consideri special dar ghici ce, nu esti happy Pentru mine nu inseamna decat o criza de adolescenta. Mictionez si eu pe mentalitatea ta ''speciala''. Speciala de balaceanca desigur. Hai du-te sa impresionezi pe altcineva.

| Polaris a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Și iar vechiul discurs în care îți afișezi superioritatea direct proporțională cu vârsta, laconică și sceptică, față de un alt „adolescent crizat": „la vârsta ta". Sunteți plictisitori cu toții.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru Polaris):

Te-am rugat frumos sa dispari. Nu te-am bagat in seama, tu m-ai bagat iar acu tii mortis sa ai ultimul cuvant. Daca asta nu e un comportament de adolescent rebel atunci eu nu stiu care e. Treaba ta, continua. Eu unu ma retrag.

| Disharmony a răspuns:

Eminem. Pentru că nu ascult 2pac.

| AlterEgoEva a răspuns:

E imposibil sa il compari pe 2Pac cu Eminem, si invers. Pe de alta parte este o prostie. Sunt foarte diferiti si pentru multi e normal ca Eminem sa fie regele pentru ca el canta acum, cati dintre noi ascultau/erau cand canta 2Pac?!