| InsaneDoll a întrebat:

Care credeti ca este cel mai faimos/a cantaret/a din Romania?
>Funda:

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai faimos? ...cred ca inna, la momentul actual datorita popularitatii! dar cu siguranta nu este si cel mai bun!

75 răspunsuri:
| odudăcoaptă a răspuns:

Gutzalaughinga ajuns pe locul 3 in topul frantzeibig grinlaughing

| Shawty a răspuns:

Anda Adam

| SEXobeat a răspuns:

Inna cred

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Bai frate alexandra stan si puya! trezirea lume la adevar

| Nimeni_2549 a răspuns:

Din păcate Inna.

| OfflineOk a răspuns:

Paula Seling de fapt, pentru ca ea a luat locul 3 la EUROVISION! Sa stiti!

| mileyandbelinda a răspuns:

Eu personal cred ca Inna este cel mai faimos cantaret din Romania si din mullte alte tari.Imi pare rau daca altii spun altfel dar Inna este cea mai faimoasa cantareata din Romania si din muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-uuuuuuuuuuuuulte alte tari.

| Bojthe a răspuns:

La momentul actual as spune Inna deoarece canta un stil de muzica potrivit timpurilor actuale dar cu siguranat au existat cantareti in istoria muzicii romanesti mult mai talentati

| Bojthe a răspuns:

Insa Voltaj Paula Seling Traistariu si altii sunt mult mai talentati

| PredatoR a răspuns:

Inna normal, pentru ce ce o critica, bravo ei ca a ajuns unde a ajunsbig grin

| AddaXD a răspuns:

Cantaret = smiley
cantareata = inna

| giugiumanu a răspuns:

Guess who dar cred ca cel mai mult inna pentru ca are cei mai multi fani pe facebook... funda?big grin:X

| FartsMaker a răspuns:

Fernando de la Caransebesi se stie pe sistem rolling on the floor

| GoogLeMaN a răspuns:

Cea mai faimoasa cantareata din Romania este Inna! 100%! Funda!

| DD_4997 a răspuns:

Inna sau smileytongue

| elenamaria11021 a răspuns:

Cu siguranta inna

fundita?

| florynutza a răspuns:

Andra, Inna, Andreea Balan, ca baiat Christian Dhappy

| g3orgiana16 a răspuns:

Inna...si apropo ŦęΓłŧÅ Ŧấ®Ấ ЙЏmέ ™ mi-a placut replica talaughing

| pink_7086 a răspuns:

Andra

| kicsihari23 a răspuns:

Connect-R dupa parerea mea

| kicsihari23 a răspuns:

Connect-R dupa parerea mea.

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna! Pai dupa parerea mea cred ca este Andra sau Paula Seling. Funda?happy

| UoatDăhFaac a răspuns:

Avem Gutalaughing

| flaviu1234 a răspuns:

Un top dupa parerea mea:
1.Inna
2. Dan Balan
3. David Deejay.

| mishu112 a răspuns:

Inna! Funda

| Pisi_3377 a răspuns:

Inna sau Conect-R. Cel mai probabil al 2lea

| printz3sa a răspuns:

Smiley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisalaughing...glumeam inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna xx