| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Care credeti ca ee cel mai frumos cantaret, actor si prezentator din Romania?

:*

Răspuns Câştigător
| Andreea_6336 a răspuns:

Cantaret si prezentator mai nou:: Smiley

Actori romani nu prea sunt faini in Romania...dar din alta tara frumos este Leonardo Dicaprio

9 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Probabil Smiley tongue

| PinkDea a răspuns:

Smiley

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Cel mai frumos mi se pare JORGE fost prezentator la emisiunea canta daca poti si Cel de la trupa bosquito.Cel mai frumos actor mi se pare augustin viziru :X

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Aaa si alt cantaret care mi se pare frumos e dony :X

| Steff_7182 a răspuns:

Florin Salam!

| ynna93 a răspuns:

Cantaret dony, actor fratele lui lucian viziru nu`i mai tin minte numele:d si prezentatorthinking mircea radulaughingbig grin

| Mozart a răspuns:

Prezentator : Smyley, cantaret : Alex, actorbig griniana Dumitrescu

| adaada12 a răspuns:

Hmmm...cantaret,cred ca smiley, marius nedelcu, razvan fodor happy actor-adrian sana si prezentator andi moisescu
funda?puppy dog eyes happy

| SHINeeLover a răspuns:

Mie-mi place de Andi Moisescu si de Smileylaughing