| kimmii a întrebat:

Care credeti ca este cel/cea mai bun/a cantaret/a din romania? si de ce?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca stau sa ma gandesc bine, cred ca Paula Seling. A dovedit-o si nu o data. Ne-a reprezentat cu succes si la Eurovision.
Dar si Luminita Anghel, Nico, Marcel Pavel, Ada Milea, Loredana Groza, Monica Anghel, Andra (si altii) sunt de apreciat.

| Crisis a răspuns:

Andra si Keo, parerea mea big grin

| deea89 a răspuns:

Andra! Canta muzica usoara, manele, populara, de toate cu aceeasi voce frumoasa.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Eu cred ca Laur de la Guess Who...e nsuper marfa tipu' si canta bine love struck

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Eu zic Smiley deoarece melodiile lui sunt superbe si canta foarte frumos, dar imi place foarte mult si Puya si el are niste melodii calumea

| lidia_8870 a răspuns:

Andra are o voce superba!happy