| InsaneDoll a întrebat:

Care credeti ca este cel mai faimos/a cantaret/a din Romania?
>Funda:

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai faimos? ...cred ca inna, la momentul actual datorita popularitatii! dar cu siguranta nu este si cel mai bun!

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea connect-r, alex, puya si inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaa nu este populara mai oameni buni. ea isi face reclamaa ca e cunoscuta in afara... e o ditmai mincinoasalaughing) nimeni de aici din afara nu stie de eahappynici macar o melodie de a ei nu se aude in cluburistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna dar dupa nime ar merita puya sa fie.

| Bibutzu a răspuns:

Inna

| Gabriello02 a răspuns:

Eu zic ca Puya.

| Wizz a răspuns:

Clar Inna.>.

| BabyA a răspuns:

Inna nu numai ca a trecut de granitele romaniei ci a scos hit dupa hit

| AdrianK a răspuns:

Edward Maya

| Malin0tsa a răspuns:

Nu conteaza... mie`mi place alex velea; x

| anna_3159 a răspuns:

Normal Inna

| fansteaua28 a răspuns:

Inna

| ZăTweetyGirl a răspuns:

Este ( cred eu) Inna. Este cunoscuta in multe tari. Merge la Londra, Paris, Vinena, etc. Ba chiar acum vrea sa o auda si regina Angliei... Nu mai are timp pentru. tarisoara noastra. Dar asta e... O ascultam si noi la radio si ne mandrim cu ea.hee hee

| KIMMYCOOL a răspuns:

Cea mai faimoasa cantareata din Romania este Inna prea sigur chiar daca nu canta extrem de bine. Funda!

| Andrada_8310 a răspuns:

Inna :X ...si aici in Spania, este foarte cunoscuta!

| deeaberghes a răspuns:

Inna :X si connect-r =p~

| andreiionita a răspuns:

Inna