| Randy Orton a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai faine melodii din wrestling? Favoritele melodii ale mele sunt melodiile de intrare ale lor: Randy Orton (sunt fanul lui Orton #1); CM Punk; Maryse; Jeff Hardy (care se afla acum in TNA); Million Dollar Man (tatal lui Ted DiBiase); Legacy; RAW (veche si noua); Sheamus; Wrestlemania 26; The Miz; Christian; Jimmy Wang Yang; John Cena; Kurt Angle (tot din TNA) si Shawn Michaels (care a fost infrant si retras de catre Undertaker la Wrestlemania 26).

Răspuns Câştigător
| babygirlmeli a răspuns:

Bine ca nu ai luat pe rand toate diviziile sa scrii toti wrestleri/eritzelehee hee (joking). Melodiile care imi plac cel mai mult sunt ale lui Christian si John Cena, dar imi placea si a lui Trish Stratus happy

78 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andu

eu zic ca a lui the miz imi place in zice,, amsoomme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fanul nr 1 al luo orton melodia lui e cea mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Randy Orton tu esti preferatul meu si imi place foarte mult melodia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place si a lui undertaker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jhon cena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai faina melodie din wrestling este a lui Randy Orton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Favoritele melodii ale mele sunt:a lui John cena, Randy orton, Sheamus, Nexus, CM Punk, Shawn Michles si a lui edge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alui randy orton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia este; a lui randy orton si a lui jhon cenafan 1

| Alice_2134 a răspuns:

Endeverafter-no more words si a lui Maryse

| deeeeeeaaa a răspuns:

Eu cred ca randy orton si john cena sunt fana cena and ortonsmug:-p

| RaduLeo a răspuns:

Pai mie imi pplaceau caqnd ma uitam da wrestling mel lui shawn michaels(eram fanul lui #1 nu m-am mai uitat de cand a iesit el din wrestling), a lui triple h, a lui jeff hardy, chiar si a lui john cena...

| EvelynAnLavey a răspuns:

Deci mie imi plac a lui Cm,Randy,Dolph Ziggler(mi se potrivestetongue),Maryse(Je:X:X),Ted Dibiase,R-Thrut,Ray,Nexus,The Miz,Edge, Undertaker, Kelly Kelly si Melinabig grin

| bianca19995 a răspuns:

Mie imi place melodia lui Miz,John Cena,Randy Orton, Christian, Edge

| bratie a răspuns:

A lu edge e ce mai tare

| randy7rko a răspuns:

Randy orton si aapropo eu sunt fanul1# al lui!

| ryseandmiz a răspuns:

Maryse si miz

| Sheamus a răspuns:

Cea mai tare melodie din istoria WWE e cea a lui Sheamus.

| Robert10top a răspuns:

Nu