| TeamHellNo a întrebat:

Care este topul urmatorilor wrestlerilor :
Randy Orton
Sheamus
John Cena
Kofi Kingston
Big Show
Kane
John Morrison
Stone Cold Steve Austin
Triple H
Ric Flair
Batista
Rikishi
Undertaker
X-Pac
Raven
Eddie Guerrero
Chris Jericho
Chris Benoit
Chris Masters
Shawn Michaels
Shawn McMahon
Tensai
D-von Dudley
Bubba Ray Dudley
Jeff Hardy
Edge
Mark Henry
Cm Punk

19 răspunsuri:
| LMAO a răspuns:

Shawn Michaels

Stone Cold Steve Austin

Ric Flair

Undertaker

Batista

Cena

Triple H

Orton

Cm Punk

McMahon

Hardy

Jericho

Edge

Morrison

Kane

Risiki

Big Show

Chris Masters

Sheamus

Kofi Kingsone

Mark Henry

Eddie Guerrero

Tensai

Scuze dar de ceilalti n-am auzit insa eu las mai adauga pe Sting pe locul 2

| OnuOnulică a răspuns (pentru LMAO):

Tu nu ai auzit de Chris Benoit? o.O era cel mai bun wrestler.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun wrestler din lume a fost Chris Benoit.

| OnuOnulică a răspuns:

1.Chris Benoit
2.Ric Flair
3.Bret Hart
Astia au fost cei mai buni

| mihaitaLGP a răspuns:

Sarma Dorel.

| Danielbc a răspuns:

1.Ric Flair
2.triple h
3.Ston cold
4. undertaker
5, chris jericho
6.shawn michaels
7.chris benoit
8. eddie guerrero
9.john cena
10.randy orton
11.sheamus
12.jeff hardy
13.cm punk
14.sheamus
15.big show
16.mark henry
17.Rikishi
18.d-von dudley
19. bully ray(bubba ray dudley)
20.x-pac
21.raven
22.Rikishi
23.john morrison
24. kane
25.shawn mcmahon
26. kofi
27. tensai
28.chris masters

| TeamHellNo explică (pentru Danielbc):

Vezi tocmai ce spuneam la intrebarea anterioara unii nu au auzit de toti wrestlerii big grin

| Danielbc a răspuns (pentru TeamHellNo):

Tu ai spus,, unii''pacat ca wrestling-ul nu e asa mediatizat in Romania cum e fotbalul

| TeamHellNo explică (pentru Danielbc):

Da cred ca nu e la fel de metiatizat pentru ca din Romania nu este nici un wrestler

| Danielbc a răspuns (pentru TeamHellNo):

A fost unu pe nume Ion Croitoru alias Johnny K-9.ar putea sa se faca scoli de wrestling apoi promotii.gandestete ca acum 7 ani de ex nici k1 nu era mediatizat si acum e la,, moda''. problema e ca multi romani nu cred in wrestling si cred ca e totul fake.

| TeamHellNo explică (pentru Danielbc):

Tu ai pus de doua ori Sheamus (11, 14 ) si de doua ori Rikishi (17, 22)

| Danielbc a răspuns (pentru TeamHellNo):

Ai tu o chestie cu, corectatullaughingbine e adevarat ca am trecut din GRESEALA de mai multe ori 2 wrestleri DAR tu ai pus in aceeasi,, oala''wrestleri care sunt 3/4 ani in wrestling-ul profesionist cu wrestleri care sunt de peste 15 ani la pro sa nu mai zic de wrestleri care au fost 20 de ani deci ti se pare normal sa intrebi care e mai bun cand un wrestler a avut 20 de ani timp sa castige si unu a avut doar 5 ani? ti se pare normal sa bagi in aceeasi,, oala''wrestleri care nu luptau la un nivel foarte ridicat cu wrestleri care lupta la un nivel mult mai ridicat? cand vrei sa vezi care e mai bun fa 2 topuri unul cu cei care sunt mai noi si unul cu wrestleri care sunt mai old.si unde e the rock care e o legenda? unde e brock lesner? il pui pe mcmahon si nu il pui pe the rock? iti place sa fi corectat nu?big grin

| TeamHellNo explică (pentru Danielbc):

rolling on the floor O.K. nu inteleg de ce nu iti place sa fii corectat cand gresesti si nu ma supar ca ttu ma orectezi ca fiecare om greseste

| Danielbc a răspuns (pentru TeamHellNo):

laughinge un defect de-al meulaughingsunt inteligent, frumos si modest, trebuia sa am si eu un defectlaughing)oricum iti multumesc ca ai pus intrebarea asta pentru ca tocmai am aflat aici ca Shane McMahon e mai bun decat Jericho, Cena si Randy Ortonlaughing)

ps. daca ma mai corectezi si acum vin la tine si te provoc la un meci gen'' I Quit'' sau,, Barbed wire match''si il punem pe baiatul cu Shane McMahon
sa plateasca, curentullaughing

| TeamHellNo explică (pentru Danielbc):

laughing gata BOSS sunt cuminte big grin

| TeamHellNo explică (pentru Danielbc):

Ii dau funda celui cu Shane McMahon doar asa pe ambite laughing

| Danielbc a răspuns (pentru TeamHellNo):

laughingcum vreilaughing

pff daca stiam ziceam ca Hornswoggle e cel mai tarelaughing

| DareToZlatan a răspuns:

SCSA
Eddie Guerrero
Cm Punk
Triple H
Edge
Chris Benoit
Shawn Michaels
Undertaker
X-Pac
Chris Jericho
Raven
Rikishi
Batista
Ric Flair
John Cena
Randy Orton
Sheamus
Kane
John Morrison
Jeff Hardy
Mark Henry
Big Show
D-von Dudley
Bubba Ray
Shawn McMahon
Kofi Kingston
Tensai
Chris Masters

| eueueu68112 a răspuns:

1. Shawn Michaels
2. Undertaker
3. Ric Flair
4. Steve austin
5. Rikishi
6. Triple H
7. Chris Benoit
8. Big Show
9. Eddie Guerrero
10. Kane
11.Batista
12.Jeff Hardy
13.Sheamus
14.Shane McMahon
15.Chris Jericho
16.John Cena
17.CM Punk
18.Raven
19.Randy Orton
20.Mark Henry
21. Tensai
22.X-Pac
23.Bubba Dudley
24.D-von
25.Kofi Kingston
26.JoMo
27.Masters