| anonim_4396 a întrebat:

Care din piesele Madalinei Manole va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Aphrodita a răspuns:

Pentru Spineshivers: poate elena asculta madalina manole si inainte sa se stinga dar pentru azi se vorbeste peste tot de ea a intrebat si ea... tu ai perfecta dreptate in ceea ce ai spus dar poate elena nu se afla printre persoanele acelea de care ai spus tuwinking

17 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Eu îţi pun o întrebare. Până azi de dimineaţă ai ascultat în viaţa ta vreo piesă de-a ei? Se repetă aceiaşi poveste ca şi cu Michael Jackson şi alţii, apar peste noapte tot felul de papagali care se dau mari fani. Vouă nu vă e scârbă de ipocrizia şi imbecilitatea de care daţi dovadă? Daţi din fund pe râgâiala aia de club care cu greu poate fi numită muzică, pe scârbele alea de manele sau pe muzică pentru copii de grădiniţă ca justin nu ştiu cum şi când moare cin eva de genul vă daţi fani de-o viaţă, pentru voi e ca o geantă, ca o modă şi nu realizaţi în niciun moment ca a murit un om şi DECENŢA e singura modlaitate de a omora amintirea acelui cineva care chiar a făcut ceva pentru industria muzicală de la noi. SĂ VĂ FIE RUŞINE!

| Gizăz a răspuns:

Un singur lucru mai zic... eşti doar o alta care nu a înţeles absolut nimic din ce-am scris. =)

În primul rând nu m-am referit DOAR la tine, ci la mulţi, foarte mulţi cărora vorbele mele li se potrivesc cu perfecţiune. Tu te-ai simţit atacată că ai postat întrebarea; eu am atacat ideea nu neapărat autorul... e a nu ştiu câta întrebare de azi pe tema asta. Eu sunt ipocrit că am spus adevărul? Măcar să fie mulţi ipocriţi care să facă asta.

| Gizăz a răspuns:

"Ia mai uitate si la tine.Cred ca asculti manele de comm la fiecare cate ceva(expliatie logika)" Cum vreodată în viaţa lui poate fi enunţul ăsta clasificat ca fiind logic? Adică dacă îmi exprim repulsia faţă de ceva(vehementa pentu ca nimeni nu o face) înseamnă că de fapt ascult manele! laughing) Tu te-auzi ce inepţii scoţi?

| SunnyMidnight a răspuns:

Mai eu sincer nu am ascultat Madalina Manole...Si are dreptate Spineshivers...
Tin minte melodia aia "Fata Draga"o ascultam cand aveam vreo 4 ani atat.

| Nicoleta a răspuns:

Fata draga. e piesa care o cantam mereu cand eram copil
E pacat ca multi isi amintesc de ea abia dupe ce a murit. Asa s-a intamplat si cu Michael Jackson si cu Laura Stoica.straight face.

| cretzufinish a răspuns:

Toate exprima cate un mesaj. Pacat ca ne amintim de ea doar in astfel de momente: cand moare cineva. Mi-e greu sa vorbesc la trecut straight face

| Iubesc Limonada a răspuns:

Cand eram mica ii fredonam piesele si o adoram.IN ultimul timp nu am mai auzit nimic de ea pana azi dimineata. Imi pare rau ca a ales aceasta cale.Melodia mea preferata este Suflet Gol:X

| Lαααα a răspuns:

@Spineshivers, Tu comentezi la fiecare cate ceva? Nai ce face? Deaia te-ai inscris pe site? Ia mai uitate si la tine.Cred ca asculti manele de comm la fiecare cate ceva(expliatie logika)happy

| Sua a răspuns:

Viata e frumoasa langa tine

| pauladrian a răspuns:

Exagerati, va credeti prea familiarizati, ori sunteti pupindosisti.

| Aphrodita a răspuns:

Fata Draga

| oannah a răspuns:

Fata draga...

cred ca mi se potrivestetongue

| AdyYnNnNn a răspuns:

A fost iubire

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@spineshivers, am postat doar o intrebare.Cred ca tu esti cel care da dovada aici de ipocrizie. Daca nu ai cu cine te certa mai cauta.Nu ti-ai gasit persoana care sa puna prea mult accent pe astfel de ineptii, ca ale tale! Tie sa-ti fie rusine, nici la o intrebare atat de simpla ca aceasta nu stii sa dai un raspuns normal.Cauta-ti mai cu atentie dusmanii, nu toti au"inteligenta" necesara de a da dovada de dusmanie si atata ipocrizie sau nesimtire cum tocmai ai facut-o tu! Am postat o intrebare si atat.NU AM OMORAT PE NIMENI! Pe ce lume am ajuns sa traim...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stiam ca de la o simpla intrebare sar scantei si se"incinge"atmosfera, o lasam balta fratilor sad Daca ajungem doar de la atata lucru sa ne dusmanim, ma intreb atunci care mai este scopul si semnificatia numelui acestui site! Nu sunt genul care sa provoace astfel de certuri, de stiam nu mai postam intrebarea!@Spineshivers chiar nu inteleg ce ti-a venit sa starnesti astfel de discutii, doar stiai ca si tu la randul tau vei fi "atacat", si nu doar de mine! Iar eu doar m-am aparat, nu sunt genul care sa puna la suflet astfel de vorbe inutile, fara nici un rost postate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aphrodita are dreptate, desi ascultam si inainte piese ale Madalinei, nu m-am declarat niciodata fan al artistei, dar mi-au placut unele piese si mai ascultam cateodata...Si intr-adevar nu ma consider a face parte din acea"categorie"de persoane de care spuneai, dar ma rog...fiecare e liber sa gandeasca si sa spuna ce vrea. Dusmania nu-ti va folosi la nimic, din contra te"ajuta"sa scazi mult in ochii celorlalti din jur!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luata de val, am uitat sa postez si melodia Madalinei care mi-a placut intotdeauna, e unica dintre toate care ma duce in lumea mea de vis... http://www.trilulilu.ro/iubescRomania/6837c9e35d5d14 Acolo, macar nu ma cert cu nimeni;)) Bafta tuturor!