| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre crezi tu ca e mai buna din urmatoarele cantaretebig grinemi Lovato,
Selena Gomez, Miley Cyrus, Emily Osment? Eu cred ca Miley si Demi + emily

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie imi place Demi Lovato cel mai mult. Are o voce superba. Imi place mult melodia ei : http://www.youtube.com/watch?v=HulFsv72h3Y

| Abcfunny a răspuns:

Miley Cyrus

| smiley11231 a răspuns:

Miley+emily

| avragegirl a răspuns:

Emily Osment

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna la ce?
La voce?
Selena nu are voce. are lectii de canto.ar trebuie sa se lase de cantat. ea e actritza nu cantareata. peyoutube este ceva "selena gomez can't sing!"
Miley are voce. bunicica dar nu f buna + lectii de canto.
Emily osment aia nu are voce deloc si 0 lectzii de canto.si ea ar rtrb sa se lase.
Demi e sg care are o voce in adevaratul sens al cuv dintre elehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=tmz_FFrPZ5c
Compara tu vocea asta cu http://www.youtube.com/watch?v=gkrjn0OKWnI (demi cu selena)
Selena se screme

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi Lovato e cea mai buna si cea mai talentata dintre toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emily nu...nu prea imi place...miley pe locul 1 si pe 2 demi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu