| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre genurile Drum & Bass (DnB) si Dubstep vi se pare mai smecher! vreau pareri

4 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

"si" mi se pare mult mai bun de cat alea 2 laughing

| Thunderstruck a răspuns:

E la categoria gresita, si oricum ambele genuri de muzica sunt niste idiotenii facute pe calculator in 5 minute.Fac ceva pe ele.

| Seby80 a răspuns:

Și eram sigur că manelarii vor răspunde din nou. Fiecare cu gustul lui! Nu-i problema voastră unde și în cât timp se face muzica electronică, eu daca vreau să ascult, ascult. Acum să revin la subiect, prefer Dubstep, dar singura trupa de DnB care-mi place este Noisia. happy

| fucktard a răspuns:

Evanghelia dupa Luca