| Danut4 a întrebat:

Care dintre urmatorii vi se par cei mai buni rapperi?
Eminem
2pac
puya
50 cent
dr dre
BUG mafia
DMX
parazitii
cedry2k
nimeni altu
jay-z
Codul penal

Răspuns Câştigător
| Mihaic93 a răspuns:

Eminemwinking

55 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îmi place Eminem, DMX, cedry2k, nimeni altu'. Un rapper bun de la noi din ţară este Skizzo Skills. Are flow, dar stă cam prost la capitolul versuri. Raku e unul dintre cei mai buni raperi după părerea mea - are şi versuri şi flow. Depinde... ţi-aş putea găsi mulţi care sunt buni. Depinde ce cauţi.

| fluturas a răspuns:

Puya, bug mafia, codul penal

| viki a răspuns:

De 2pac am auzit, dar nu stiu cum si ce canta.As zice 50 cent de la ei si BUG Mafia de la noi.

| JustMeFlory a răspuns:

50 cent, Jay-z, Bug Mafia, Eminem, Puya

| iri a răspuns:

Puya

| Elly4all a răspuns:

Parazitii, nimeni altu, codul penal... dar si bullet.

Răspuns utilizator avertizat
| 2PacalypseNow a răspuns:

2pac

| M.G.R a răspuns:

Parazitii, Cedry2k, Nimeni Altu

| M.G.R a răspuns:

Cedry2k,Parazitii,Eminem

| I.Love.Football a răspuns:

Toti! sunt super tari.
Dar daca ar fi sa fac o clasificare (desi imi e greu) : 1.Parazitii, 2pac, Eminem; 2. Dr Dre, Cedry2k, Nimeni altu'; 3.toti cei ramasi.

| Brigitta a răspuns:

Mie imi place 2 pac si Parazitii big grin

| squib a răspuns:

2pac, dr dre, dmx, parazitii, nimeni altu si as mai adauga spike, ad litteram, c. t. c, ombladon, veritasga, rimaru, rapartabig grin

| Gexu a răspuns:

Puya parazitii & bug mafia

| laurentiu_9029 a răspuns:

In primul rand Bug Mfia nu e rapper, ci o formatie rap, la fel si Parazitii si Codu'Penal.
Dar fie, cum zici tu.

Cedry2k are un flow minunat, iti face placere sa il asculti.
2Pac canta minunat atunci cand era printre noi.
Bug Mafia, o formatie d emilioane, ma face fericit in fiecare zi.

Din aceste 3 variante eu as alege, Bug Mafia ca formatie si Cedry2k ca artist.

| ramona_5587 a răspuns:

2pac, dr dre si jay-z

| Danut4 explică:

Mie imi plac
Eminem
2pac
50 cent
puya
dr dre

| VladRO a răspuns:

Bug mafia

| adrianhasde a răspuns:

Number one: 2Pac
2. Dr. Dre
3. 50 Cent
4. Jay-Z
5.DMX

No offence dar muzica originala rap s-a inventat pe strazile din Bronx asa ca romanii nu vor ajunge nici macar la unghia de la degetul mic al lui 2 Pac. Peace&Respect

| Letytzy@ a răspuns:

B. U. G Mafia, puya si jay-z.

| missdeea28 a răspuns:

Eminem, jay-z si 50cent

| Simona_8441 a răspuns:

U il compari pe puya cu eminem?
e aiurea
cel mai bun mi se pare eminem
si jay-z
suuuuuuuper thary

| flysky a răspuns:

Parazitii clar, trebuia adaugat si Spike, 50 cent nu e rapper, e "manelist" ca si puya.

| decs^^ a răspuns:

Em' and dr.dre

| ck0d3m0n a răspuns:

2pac a fost si va fi in continuare o mare legenda a rap-ului american, dar el fiind mort, eu il prefer pe EMINEM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni Altu ruullllz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiii ala care o facut asta in primul rand nu compari rapperi romani cu aia americani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu as considera astfel 2pac, nimeni altu vescan, bug mafia, puya, spike akon si ar mai fi multi buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2Pac, restul sunt doar buni, 2Pac e cel mai bun. Si nu-mi vine sa cred ca l-ati bagat pe Puya, Cedry2k, Nimeni Altu', B. U. G. Mafia, Codu Penal & Parazitii printre astia. Adica, c'mon, sunt romani, ce influenta au ei pe piata muzicala internationala (rap)? Rahat. Ascultati voi Puya si Nimeni Altu! Da aia nu e muzica! Eu ascult 2Pac...