| iubire_3980 a întrebat:

Care e cea mai frumoasa melodie?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sunt foarte multe melodii superbe. Mie imi place foarte mult Richard Marx - Right Here Waiting : http://www.youtube.com/watch?v=8i4fK4Fc7Ms&feature=fvst

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt foarte multe melodii superbe .Mie imi place foarte mult Richard Marx - Right Here Waiting : http://www.youtube.com/watch?v=8i4fK4Fc7Ms&feature=fvst

| carminaburana43 a răspuns:

Melodia iubirii adevarate.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intotdeauna cele mai frumoase melodii sunt cele care iti plac tie stii doar "gusturile nu se discuta ".

| ing. a răspuns:

Buna. Cea mai frumoasa melodie este aceea pe care tu o indragesti cel mai mult.love struck Ar fi foarte multe melodii frumoase, insa melodia "Michael Jackson-Man in the mirror" ma linisteste mereu, si ma ajuta in momente mai dificile.kiss

| lia a răspuns:

Sade- "No ordinary love"

| AdnanaIoanaaa a răspuns:

Thirty Seconds To Mars - This Is war... cea mai buna la momentu actul:->si va rog nu incepeti ca huuoo satanista sau emo.--"

| Ove a răspuns:

Fiecare are gusturile lui deci... Mie unu imi place foarte mult "Andrea Bocelli-Con Te Partiro"

Răspuns utilizator avertizat
| Andromedda a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=EdBym7kv2IM
Asta e doar una din preferatele mele:)

| AdaIoana18 a răspuns:

Sunt doua melodii pe care le ador Shikdum & My name is Ali le ador! tie care iti plac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enya-Only time...trista dar si plina de optimism:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jEMa2DIvxQA
Pentru mine la momentul actual asta e, desi ar fi mai multe. A ta?

| trabardie a răspuns:

Billy idol-jhon wayne-

| adryutzza13 a răspuns:

Timbaland ft nelly furtado and soshywinking mie una imi place mult:X:X

| irinelu_9484 a răspuns:

Acea care-ti place cel mai mult si te linisteste:*

| Bianca_2407 a răspuns:

Pai ...multe depinde de preferintele tuturor