| Melyssuka a întrebat:

Care e cea mai noua melodie a lui Selena Gomez? Dar a lui Justin Bieber? Funda +vot!happy

15 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Baga-mi-as ceva, a scos idioata aia de selena gomez hit the lights... pentru toti nestiutorii, hit the lights este o melodie de acum vreo 30 si ceva de ani de le Metallica...pfai acum daca dai search pe youtube "hit the lights" iti da gomez sau cine dracu e aia nu Metallica.Si cat despre justin biber poti sa ti-l bagi in *****.

| Melyssuka explică (pentru Thunderstruck):

Aha si cine te-a intrebat pe tine asa ceva?straight face

| Thunderstruck a răspuns (pentru Melyssuka):

Mi-am dat si eu cu parerea, scrie chiar in Constitutia Romaniei ca fiecare cetatean Roman are dreptul la libera exprimare, drept de care ma pot folosi si eu, fiind un cetatean Roman.Mersi de intelegere!

| Melyssuka explică (pentru Thunderstruck):

Da asta e un site unde se pun intrebari nu raspunzi tu ce vrei eu te-am intrebat care e cea mai noua melodie nu a lu cine a fost straight face

| Thunderstruck a răspuns (pentru Melyssuka):

Parintii tai sunt cumva comunisti?thinking

| Melyssuka explică (pentru Thunderstruck):

Mu*e

| Alexy271 a răspuns:

Selena-love you like a love song si justin-mistletoe. happy

| kitishor a răspuns:

Buna happy. uite:
Selena Gomez- Hit the lights ( o da si pe Disney Channel, sa te uiti )
Justin Bieber- Fa lala.
funda, pls?^.^

| Melyssuka explică (pentru kitishor):

Da dupa ce le.am zis eu normal ca stitirolling on the floor

| kitishor a răspuns (pentru Melyssuka):

Nu ai dreptate deloc oh go on. crezi ca eu nu ascult muzica sau ce? Daca vrei sa stii, nici nu am citit raspunsurile raised eyebrows.

| Melyssuka explică (pentru kitishor):

Aham bv tielaughing)

| kitishor a răspuns (pentru Melyssuka):

M*ie

| Melyssuka explică (pentru kitishor):

La matawinking

| LiaLiana a răspuns:

1.Selena Gomez & The Scene - Hit The Lights
2. Justin Bieber-Mistletoe smug

| Melyssuka explică (pentru LiaLiana):

Eu stiam ca astea sunt vechile ca ultima a lui justin bieber a fost fa lala si a lui selena gomez hight the lights da acum speram sa fie altele.