| didi24mai2003 a întrebat:

Care e filmul favorit?

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Imi place de tine, ca tu pui intrebare despre filme la "Muzica", desi exista categoria "Filme si Seriale". In fine, si ca sa-ti raspund... sa zicem "Premonition".

| NuclearAssault a răspuns:

Fight Club

| IMC90 a răspuns:

Categorii > Muzica

in cazul in care nu intrebi de vreun soundtrack ai gresit categoria

''one flew over the cuckoo's nest'' ca sa-ti raspund la intrebare
oricum, sunt asa multe filme care imi plac incat locul 1 din topul meu se poate schimba in functie de dispozitie.

| EcstasyW a răspuns:

American pie toate

| didi24mai2003 explică:

Al meu e O poveste incalcita