| marinela1998 a întrebat:

Care e mai tare http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w&ob=av2e
sau http://www.youtube.com/watch?v=MYRNGeIJMiQ&ob=av2e?
Vreau sa alegeti dintre ei...nu vreau sa spuneti ca niciunul! dau funda raspunsului care seamana cu...(raspunsul meu).

Răspuns Câştigător
| simona3272 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult Justin bieber si mai taceti voi cu cody al vostru...nu vedeti ce mutra de idiot are?
Ascultai bai idiotilor o melodie dea lu jsutin bieber si o sa vedeti ca el e mai fain...
intr-adevar cody are o voce mai buna dar nu are atat succes si nici nu va avea pentru ca justin e mai tare!

Si nu ma mai enervati cu coody al vostru ca justin are de o 1000 de ori melodie mai faine...idotilortongue

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Gay.Totally gay!

| TeoPT a răspuns:

Eeeeeeeew cât de gay! straight face

| AndreChan a răspuns:

Clar cody simpson, nu stiu dar imi place mai mult si stiu ca e o boala cu jb deci nu e bun raspunsul meu, asa-i? Probabil si tu caci esti fata esti innebunita de justin bieber ei bine si eu sunt fata dar nici chiar innebunita dupa jb

| marinela1998 explică:

Mai taceti cu gayy vostrii ca niciunu nu e gay.(gay in capul vostru).nu stiti ce sa mai ziceti la adresa lor si va luati dupa toti prostii care au inceput cu ideea de gay...ratati sunteti voi( nu toti )

| qweer a răspuns:

Justin Bieber
de ce am ales JB?
de asta :-p
http://a11news.com/7014/cody-simpson-copy-justin-bieber/

| aura13 a răspuns:

Cody canta mai bine si in plus bieber ii un ratat