| PrOx a întrebat:

Care e melodia cu cele mai multe vizualizari de pe youtube?

15 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Ii Lady Gaga bad romance cu 345, 393, 012 de vizionari

| copiludepresiv97 a răspuns:

Justi Bieber - Baby ...Cu 746.328.173 rolling on the floor

| レクス a răspuns:

1.Justin Bieber-Baby(aproximativ 462 milioane de vizualizari) 2.Lady Gaga-Bad Romance(aproximativ 345 milioane de vizualizari)

| HellYeahChristine a răspuns:

Justin Bieber-Baby laughing are asa : #1 - Most Discussed (All Time))
#1 - Most Discussed (All Time)) - Music
#1 - Most Viewed (All Time))
#1 - Most Viewed (All Time)) - Music si astea sunt doar 4 dintre ele.Si 463,060, 961 viwes big grin

| Valenttina a răspuns:

Nici minaj-super bass! happy

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Melodia cu cele mai multe vizualizari:
Justin Biber- Baby [796.479.362]
Si nu ca ar avea vreo legatura dar zic si eu asa:
(Michael Jackson- Beat it [42.897.270])

| andreibubu2 a răspuns:

Pitbull-i know i want me are cam multisoare http://www.youtube.com/watch?v=E2tMV96xULk

| PrOx explică:

Eu nu am spus ca imi place doar intrebam care are cele mai multe view-uri

| Gabitzu_1853 a răspuns:

Cum sa iti placa asa ceva? Justin Bieber...cea mai mare prostie a tuturor timpurilor!

| yoda a răspuns:

Gangnam style (820, 067,501 vizionări)

| CondratRaducu a răspuns:

PSY - GANGNAM STYLE cu 805, 055, 375

| paulik91 a răspuns:

Wow...Baby alu JB a ajuns la 688, 905, 436.insa daca s-ar face un top la melodia cu cele mai multe dislike-uri cred ca ar fi tot pe prima pozitielaughing.are 2, 184, 752 dislikes in acest moment!

| CondratRaducu20 a răspuns:

PSY-gangnam style cu 1, 141, 184, 130 vizializa si inca e in crestere

| Raulk a răspuns:

Justin Bieber - Baby... 463 Milioane vizualizari si inca in continua crestere... dar are de doua ori mai multe dislike decat like laughing))))) "490, 812 likes, 941, 257 dislikes "

| chindris_6569 a răspuns:

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna are destul de multe