| DreamAutopsy a întrebat:

Care e melodia voastră preferată de la Megadeth?

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Peace Sells si A tout le monde, desi imi plac toate

| TheDarkEmpire a răspuns:

Sunt destul de multe, as alege intre:
*A Tout le Monde
*Hangar 18
*Sweating Bullets
*Peace Sells
*Endgame
*Countdown to extinction
*RattleHead
*Back in the day
*Angry again
*My Last Words etc.

| Polaris a răspuns:

Tornado of Souls, Sweating Bullets, A tout le monde, Symphony of Destruction, Promises, This was my life, Peace Sells, Killing is my bussines... and bussines is good... Nup uteai să pui o întrebare mai uşoară? Megadeth se transformă (deja s-a transformat) în trupa mea favorită! (Hail Mustaine!)

| StubblyTooth a răspuns:

Tornado of souls

| Nymphetamine a răspuns:

Majoritatea imi plac.Nu ma pot hotari rolling eyes Sa zicem : Symphony of destruction.

| megadeth_5578 a răspuns:

A tout le monde si symphony of destruction

| megadeth_5578 a răspuns:

Hangar18, si a tout le monde (imi plac la fel de mult, nu puteam alege numa una)

| king4aday a răspuns:

Grea intrebare, pentru ca sunt mai multe. Daca e sa aleg una: Tornado Of Souls. Totusi, trebuie sa spun ca, versiunea live She-Wolf de pe DvD-ul Rude Awakening e tot in top. laughing Nu pot sa trec nici peste In My Darkest Hour si Hangar 18... dar, sa fie Tornado Of Souls laughing

| Ravenborn a răspuns:

Greu de spus. thinking Dar, cred că "A Tout le Monde" și "Symphony of destruction". Poate puțin și "She-Wolf". thinking