| Insurgent a întrebat:

Care e melodia voastra preferata de la Metallica si dc happy?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Nu am una preferata, dar daca ar fi sa aleg cateva, ar fi de pe albumul Master of Puppets.

@Cristiann

Iar dau de tine? Nici acum nu iti poti controla pubertatea? Copil facut pentru alocatie.

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Fade To Black, Ride The Lightning si Wherever I May Roam

| TeoPT a răspuns:

The Unforgiven (I)
For Whom The Bell Tolls
Enter Sandman

| FucktheSystem a răspuns:

Master of puppets, am zis motivul prin alt răspunshee hee

| aliceinchains a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun de ce...imi place pur si simplu, ma relaxeaza. Oricum, de la Metallica imi plac mult prea multe, toate sunt geniale.
http://www.youtube.com/watch?v=iIN2jUL0eS8

| WhiteWolf7 a răspuns:

Iar creti*nu de Cristiann...ba frate,, aici nu e T/A, daca esti rocker raspunde ca lumea daca nu, stai dracu in banca ta(oftica-te ca iar am folosit"dracu")
Revenind la intrebare, cred ca ar fi One.sau Sad But True.sau Creeping Death.de fapt nici nu pot sa-ti zic melodia mea preferata, pentru ca nu am asa ceva, toate melodile lor sunt preferate mie, in primul rand pentru ca Metallica este trupa mea de suflet, daca ma intelegi, in al doilea rand sunt fondatorii Thrash metal-ului, iar in al treilea rand pentru ca, zic eu, ma reprezinta mai mult decat orice trupa, si a contribit farte mult la formarea atitudinii si personalitatii mele(sau mai bine zis, la reformarea celor doua).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mea preferata de la Metallica este WHAHAHHAHAAAAAA! Cand sunt costipat, scap imediat de tot ce am in mine cand o aud! Ma ia o cufureala...de zile mari!

| iSmokeLove a răspuns:

Metallica - Nothing Else Matters.
Nu cred ca mai are vreun rost sa spun de ce este preferata happy