| anca2903 a întrebat:

Cui ii place Metallica? Care e melodia voastra preferata?

33 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie imi plac la nebunie. Nothing else matters e si preferata mea :http://www.youtube.com/watch?v=0svJ5esM-ac
Si asta imi place mult : Mettalica- turn the page : http://www.youtube.com/watch?v=0svJ5esM-ac

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu ştiu dacă pot face o alegere, îmi plac mai toate melodiile lor, să zicem Nothing else matters, Unforgiven dar şi Wherever I may roam- http://www.youtube.com/watch?v=jU9XrnF7mnc Master of puppets- http://www.youtube.com/watch?v=eV3DJzT0ndI sau Seek and destroy- http://www.youtube.com/watch?v=MVM8DUhdLyo

| Ana_6509 a răspuns:

Imi place, la fel ca si celor de mai sus: Nothing Else Mattershappy.

| pepe a răspuns:

Nothing else matters şi Unforgiven.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mi-au plăcut până au scos albumul "Saint Anger". Cu acel album m-au dezamăgit foarte tare şi nu mai ştiu nimic din ce au scos, nu am mai ascultat. Totuşi îmi mai plac melodiile: Mama said, Low man's lyric, The unforgiven şi The unforgiven 2.

| Ea12345 a răspuns:

Nothing else metters e pur si simplu geniala...Jos palaria, Metallica!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am fost o perioada fan chiar infocat Metallica.
Imi place mult One si Whiskey in the Jar, bineinteles, de Nothing Else Metters sau The Unforgiven (1, 2, 3) nici nu mai aduc vorba.

| JH a răspuns:

Metallica. favoritii mei :X:X Mai nu prea ai cum sa ai o piesa preferata. Da Nothing else matters ar fi cea mai ce... Dar gandeste`te ca exista si un Fade to black. un Turn the page. Un The unforgiven 1.Master of puppets... un And Justice for all. un Welcome home Sanitarium.si multe altele de la ei. dar cireasa de pe tort e Nothing else matters

| sfo a răspuns:

Pt mine e de ajuns să spui One că inseamnă Metallica \m/

| Alex >D a răspuns:

Hmm. e greu o melodie preferata. Creeping Death!

| rockaholic a răspuns:

Stiu stiiiu euuu!happy
TOATE:X

| rockaholic a răspuns:

* in special: until it sleeps... o ador
SI orion,
the call of ktulu
Creeping death
All nightmare long
Mama said [ e superba ]
(Anesthesia) Pulling teeth
Turn the page.

| woody_9489 a răspuns:

Nothing Else Matters
e geniala si o ador.

| jinxx a răspuns:

The Unforgiven I

oricum, Metallica au melodii geniale... e destul de greu sa alegi

| Emeraude a răspuns:

Nothing Else Matters... e pur si simplu superba...

| bittersweet a răspuns:

Nothing else matters. e geniala!
mai ales cu clipul asta: http://www.youtube.com/watch?v=Hd9k2oArAdQ

| bittersweet a răspuns:

Wow. miley cyrus a fost cooptata in metallica?! :O
de abia astept sa o vad la urmatorul concert love struck

NOT raised eyebrows

| bogdand a răspuns:

De acord!

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Miley cyrus-butterfly fly away

| Dediii. a răspuns:

Sincer la trupele astea mari, gen metallica, AC/DC, G'n'R, etc. nu prea ai cum sa ai singura melodie preferatathinking

Da sa zicem ca mie imi place cel mai mult, acum, pentru ca trec din melodie in melodie, Metallica - Sad But True

| bobo404 a răspuns:

Die die die my darling

| Iuliss a răspuns:

Eee.toate sunt superbe. dar cea mai taaare e whiskey in the jar.perfecta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rbTozgoj9OQ&feature=fvw
m-am tot gandit dar tot Nothing Else Matters este preferata, dar in alta versiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de raspuns, dar incerc... Imi place Whisky in the jar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metallica fuel.is my number 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nothing else matters :X:X... E superba :X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Unforgiven 1
2.Seek and destroy
3. Fade to black
4.Master of pupets
5.Nothing else matters

| noname_1234 a răspuns:

Nothing Else Matters
Purify
Invisible kid
Creeping Death
Sad but true
Hero of the day

Metallica rulzhappy

| rockismylife a răspuns:

Nothing Else Matters
Creeping Death
Unforgiven
Wherever...toate sunt foarte tari!

| bogdan_8780 a răspuns:

Doamne toti au zis nothing else metters inteleg ca va place dar toata lumea stie melodia asta si orcine se poate lauda ca ii placa metallica.un fan adevarat ca alex>D raspunde si cu o melodie care nu o stie toata lumea, oricum mie imi plac one, blackend the day never comes