| DaughterOfDarkness a întrebat:

Care e melodia voastra preferata (de la orice cantaret/cantareata)? De ce va place atat de mult?

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Sean Kingston ft. Justin Bieber-Enie menie; Lady gaga-alejandro.Astea 2 si dintre cantareti imi plac amandoi.Totusi chiar daca JB canta superb si e extrem de dragut, pe lista mea de preferinte muzicale lady Gaga e in frunte, ea chiar stie ce e muzica.

16 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Preferata mea este heal the world a lui Michael Jackson.Imi place fiindca are un mesaj extraordinar si ma relaxeaza, ma linistete, ma pune pe ganduri si e si frumoasa.Ar mai fi we are the world si earth tot ale lui, din aceleasi motive.Numai bine!

| LostInDreams a răspuns:

Pffff.Nu pot spune ca am doar una preferata.Imi place in special melodia Tokio Hotel-attention(este dulce, simpatica, cu text frumos si ma relaxeaza); imi mai plac melodiile jesse mccartney-just so you know, avril lavigne -complicated, simple plan-welcome to my life.Imi plac pentru ca se potrivesc cu momente din viata mea si ma pun intr-o dispozitie placuta mereu cand le asculthappy

| Rukhsandra a răspuns:

Eu am mai multe melodii preferate dar in momentul asta melodia mea preferata e Avril Lavigne - Hot http://www.youtube.com/watch?v=6c6WjOhsmGw&feature=related

| ForbiddenLove a răspuns:

Imi place soundtrack-ul de la Vampire Diaries.De exemplu imi place stateless-bloodstream ...sincer nu prea stiu sa iti zic de ce imi place.cred ca imi place pentru chestia ca imi aduc aminte de un moment romantic (din film din pacate) si imi place vocea tipului care o canta...Bineinteles ca nu ascult numai muzica de genul acestahee hee. Ascult cam de toate genurile in afara de manele si populara.Depinde de dizpozitia mea happy

| KidoSmart a răspuns:

Linkin Park-leave out all the rest(pentru ca ma reprezinta)

| Jonsdottir a răspuns:

H. I. M.-Your Sweet 666
Imi descrie cel mai bine viata

| Sanzii123 a răspuns:

Acum melodia mea preferata este So High ( David Deejay feat Dony).
Imi place pentru ca vocea lui Dony mi se pare angelica. Cand il ascult nu mai am, nevoie de nimic.
Atunci cand am nervi, trebuie doar sa il ascult pe Dony si ma calmez automat. big grin

| Bubuletz a răspuns:

Delyno & Emrah Ish ft. LooLoo - Private Love O ador fiindca ma face sa ma simt bine in pielea mea; XFundita?

| patty32 a răspuns:

Am mai multe melodii care imi plac mult, dar cred ca preferata e Paula Seling- eu rad cand imi vine sa plang.
Pentru ca este EXACT ceea ce gandesc eu, pentru ca are o voce extraordinara, pentru ca pana si ritmul melodiei ma calmeaza mereu. happy
in rest imi plac multe melodii de diferite genuri:rap, dance, hip-hop fiind cele mai uzuale; d
Kisses:*

| CocoMexii a răspuns:

Mie imi plac melodiile lui Justin Bieber. cea mai bestiala e Baby :X si videoclipul este super tare 8-> http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

| Cumica a răspuns:

Trippin' de la Andreea balan

| Alexandra_2209 a răspuns:

Imi plac multe dar in special imi place Justin Bieber!
Asa imi plac toate mel lui, cea mai noua este Somebody to love si este geniala si videoclipul:-*http://www.youtube.com/watch?v=SOI4OF7iIr4

| cristi202 a răspuns:

Richard Marx - "I'll be waiting for you". Cred ca titlul spune totul, nu mai trebuie sa fac eu comentarii.

| Misashi a răspuns:

Billie Jean-M. J. pentru. ca a fost un artist, l-am respectat mereu si am ascultat mereu melodiile lui...nu-l vom uita, Dumnezeu sa-l ierte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac melodiile lui Justin Bieber:X...si cea mai tare e Baby :X.si videoclipul8-> http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4 e bestiala:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel-Love&Death pentru. ca este interesanta