| HermioneLove a întrebat:

Care e trupa voastră preferată? Dar cântăreț/cântăreața?

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Evanescence si Trooper
Amy Lee si Tarja Turunen

| Thunderstruck a răspuns:

Trupa- Metallica, cantaret - ozzy.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Formație preferată-Avantasia,dar și Edguy,Blind Guardian,Dark Moor,etc.
Cântăreț preferat-Tobias Sammet,Jorn Lande,Alfred Romero, etc.
Cântăreață preferată-Tarja Turunen, Sara Squadrani, Elisa Martin, etc.

| ピンク a răspuns:

Trupe: the GazettE, Din en Grey, Exit Trace, Diaura, DIV, Mejibray, Avantasia
Cantaret: nu am, dar imi place Ruki (the GazettE) si Chisa (DIV)

P.S. Nu ma judecati pentru muzica pe care o ascult XD

| Ellena123 a răspuns:

Trupe nu prea ascultwinking
Cantaret:Adam LAmbert, Bruno Mars etc
Cantareata:Christina Aguilera, Jessie J Katy Perry

| KristalPop a răspuns:

Iron Maiden
Tarja Turunen şi Angela Gossow

| HermioneLove explică:

Aww ce de mai gusturi pe aici love struck Nici nu stiu cui sa dau funda thinking Evanescence,Avril Lavigne,Metallica,Christina Aguilera, Taylor Swift, Celin Dion, Bruno Mars, Trooper olalaa asa mai zic si eu gusturi bune love struck love struck

| andipd a răspuns:

Trupe: W&W, Cosmic Gate, Tritonal, Kyau & Albert, Swedish House Mafia, Snatt & Vix, The xx.
Cantarete: Emma Hewitt, Ana Criado, Susana, Bree, Fiora.

| P1x3lMD a răspuns:

Eu personal am gusturi variate:
Trupa-Ozone,Fara zahar;
Cintaret-Pavel Stratan, Dan Balan, Juanes(latino-americana)Bahh tee
Cintareata-Shakira, Taylor Swift, Lindsey Stirling(vioara)

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Trupă : Evanescence
cântăreț:Bruno Mars
cântăreața:Vanessa Hudgends

| QueenOfSpades a răspuns:

Trupă : Finntroll, Ensiferum
Cântăreţ : Mathias Lillmåns, Petri Lindroos
Cântăreaţă : Masha Scream, Anna Murphy

| aquarising a răspuns:

Trupe:Sunrise Inc
Cantareti:Grasu XXL, Maximilian, Pietonu', will.i.am
Cantarete:Avril Lavigne, Christina Aguilera, INNA, Ke$ha

Parerea mea. happy

| alymitu a răspuns:

Trupe nu prea ascult.
Cantarete : Celine Dion, Christina Aguilera, Beyonce, Jessie J happy

| iamthewildyouth a răspuns:

Trupe: Skillet, Paramore, Guns, Nevershoutnever, Simple Plan
Cantareti/Cantarete: Avril Lavigne, Edd Sheeran, Eminem

| DimaTrofimFan a răspuns:

Trupa:Lala Band
Cantaret/cantareata:Sore, Alina Eremia, Liviu Teodorescu si Dima Trofim