| MirunaC a întrebat:

Care e melodia voastra preferata si ce amintiri aveti legate de ea? va aminteste de un moment foarte special?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nadia Ali - Rapture imi aduce aminte foarte multe amintiri.dar cea pe care nu o pot sa o uit este cum eu si prietena mea mergeam descultza prin centrul orashului ne udam cu apa ...de sitram la maxim (chiar daca lumea se uita la noi nu imi era jena de loc )

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

My chemical romance - Teenagers. Imi aduce aminte de generala cumva...dar cum MCR nu sunt ascultati mai deloc in Romania nu am cine stie ce amintiri cu ea. Poate doar zilele in care eram super super nervoasa si atunci cand o ascultam uitam de toatehappy

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Avril Lavigne-Contagious, imi aminteste mereu de baiatul de care imi place