| YoungMoneyWeezy a întrebat:

Ce parere aveti despre BUG Mafia si care este melodia voastra preferata de la ei.

Răspuns Câştigător
| SiLeNt a răspuns:

B. U. G Maifa. ce sa zic avand in vedere ca au cucerit Romania 1999 nu am ce zice decat Respect
Melodia Mea preferata sadsunt mai multe big grin) B. u. G Mafia - N-ai fost acolo
B. u. G Mafia - Limbaj de Cartier
B. u. G Mafia - In Anii ce au trecut
B. u. G Mafia - La Vorbitor

8 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Ador melodiile lor

Cu talpile arse :X

| doriiy a răspuns:

O lume nebuna love struck; x o ador; o

| AnonymousMm a răspuns:

Mie nu imi plac:d
Melodiile sunt super, cu exceptia versurilorlaughing, in unele isi dau prea multe talente.
Si nu prea sunt genul meu:dFiecare asculta ce ii placewinking

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Mel pref. Undeva in Balcani
Cateodata cam exagereaza cu, cuv. urate, obscene in rest oti sun OK

| LauraLl a răspuns:

Bug mafia.respect insa uneori cuvintele obscene sunt cam dese in schimb au talent frate...si versurile spun tot...RESPECT din nou.

mld prefereta e pana cand moartea ne va desparti love struck

| Pattieliciousx a răspuns:

Bug Mafia e genul de trupa care spune totul pe fata, desi cateodata folesec limbaj obscen, ei spun doar adevarul, au curajul acesta si e un lucru de apreciat!

Melodia mea preferata este Bug Mafia-In anii ce au trecut

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Nu imi place deloc BuG Mafie si mie mi se par ca sunt niste dobitoci x. x

| yoOoOoO_6950 a răspuns:

B. U. G Mafia canta foarte tare e un gen de muzica hi-hop si in melodii explica cum este viata de zi cu zi.
melodia preferata : B. U. G Mafia : parol si B. u. g Mafia- o cheama.