| anonim_4396 a întrebat:

Care e numarul lui miley cyrus de telefon sau adresa de mail sau messenger?

141 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu adresa lui miley si nr de tell poate ai vrea sa o vezi la webcam mie mi a raspuns la webcam si am vazut-o era intr-o casa de a buniciilor ei si era si selena gomez acolo nr tell: 004 372 5552 adresa mail: miley.mileycyrus92@yahoo.com sau miley. loveyou@yahoo.com am nr de tell si a lui selena gomez si adresa de mail dar ai cerut miley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti sunteti prosti cum sa aiba miley cyrus 076 nr de telefon laughing ea e din america si n-are cum sa inceapa nr de tel cu 076 si crezi ca e atat de proasta sa isi lase nr de telefon sa o sune toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am si eu as vrea sa stiu dar nu stiu

| DeyutzaDeea a răspuns:

Eu o stiu si mi-a dat accept este miley_vs_hannah17@yahoo.com

| DjCriss a răspuns:

Il am de pe facebok

| DjCriss a răspuns:

A ti inebunit intrati pe facebok dracilor am vb cu ea pe facebok daca vreti sa vb cu ea cautati pe facebok bratila critian vil dau eu

| EndouMamoru a răspuns:

Buna sunt sigur ca e aceasta pentru ca am vorbit astazi cu ea prin video call:usa.miley_cyrus

| intrebaresiraspunss a răspuns:

Ce-l mai bine e sa mergi sa un concert de`al ei si sa-i ceri Email sau numar desi slabe sperantze si asa dar poate are bunu`l simt si il da tongue dar dupa si-l schimba sigur rolling on the floor nu mai sperati la ea degeaba este sanse de 0, 1% sa vorbiti cu ea happy! oricum succes smug

| BombonikaMov a răspuns:

Acum nu trebuie sa ma iei pe incredere, dar eu am acest numar de telefon de la o prietena si m-am uitat si pe un site si zicea ca exact cu aceste cifre incepea. Nu stiu daca este adevarat! Eu ti-l dau, dar este un numar de America, plus ca trebuie sa ai Roamingul activat. Oricum, ia-l : 0041277264577. Nu stiu sigur daca acesta este! Mult succes! :*.

| Destiny_3688 a răspuns:

You are crazy. Miley has time relazare and say that is Miley. And if you want to know I speak on gmail:

smileym92@gmail.com. I do not understand, people think that I would not give an email address. What nonsense.
With love * ♥ * * ♥ * Miley!
Ascultaţi
Citiţi fonetic

| YuniSweet a răspuns:

Auziti nu are cum ca o vedete ca ea sa nu aiba id de mess are, dar nu sil face publicbig grinbig grinbig grin si va zic sincer ca am un id de al ei ( nu vil spun) si mi-a dat webul si ea e tonguetongue sorry

| alexap a răspuns:

Toate id-urile astea sunt inventate de prosti doar pentru a se da in spectacol, ea nu are timp nici sa se uite la un film dapai sa vb pe mess

| frumusikapurple a răspuns:

Nu stiu

| oana20_4499 a răspuns:

Di-ul a lui miley este:destiny_hope_cyrus.mileycyrus

| DodicaChan a răspuns:

Id ei e :
mileycyrushope92
dar tellu ei nu il stiu

| lilyy a răspuns:

Eu am nr de tel si messenger:004128989898989 si adresa sa este:destinyhope_m

| livyutza a răspuns:

Pai sunt de acord cu fata de mai de jos...nu cred ca la cata treaba are ea ...nu cred ca are timp de messinger

| livyutza a răspuns:

Nu cred ca are timp de messinger

| mandygirl a răspuns:

Sincer, cat creier sa aveti sa credeti ca miley va-r da voua accept la id sau sa va rasp la tel

| Miu_Roxy_1986 a răspuns:

Vreau nr lui Miley

| florinnn a răspuns:

Nr ei de tel e asa 0041289898989