| Claudia1916 a întrebat:

Care e adresa de mes a lui miley cyrus

Răspuns Câştigător
| justagirlll a răspuns:

Xmrscyrusx

nu stiu daca e ea, l-am gasit mai demult pe net

12 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

rolling on the floor Frateee...Chiar crezi ca are timp sa-si puna ID pe net? Sau il da persoanelor care il pun pe net? Stiu ca e proasta dar in creierul ala de pitipoanca are un neuron care ii spune ca nu trebuie sa faca asta!

| Mar a răspuns:

Starurile gen miley cyrus nu au id de mess! ei nu au timp de ei, dar de fani?
deci nu are id.tot ce gasesti pe net sunt id-uri false

| Wtf9000 a răspuns:

Mileycyrus@getalife.com

| adi4ever a răspuns:

Tataucigasa.miley@pasarica.org
PS:org=orgasm

| Bianka a răspuns:

Nu poti sa vorbesti cu Miley pe mess.in schimb poti sa te interesezi daca are Twitter, Facebook si altele si acolo poti lua legatura cu ea.

| GFantastikBaby a răspuns:

Vedetele, gen Miley Cyrus, Justin Bieber, Selena Gomez, nu au id, pentru ca nu au timp de asa ceva. In schimb cred ca are pagina pe Facebook. Nu te mai obosi sa cauti, poate gasesti, dar sunt doar id-urile fanilor. happy kiss

| laurentiu a răspuns:

Miley_boss_cyrus_2010

| DdDiX a răspuns:

Nu o sa gasesti adresa ei adevarata de mess NICIODATA! nu o sa-si posteze niciodata id-ul pe interenet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dhfdyjfgdgdhg asta este aidiul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MILEI iti dau numaul de telefon sa imi dai si mie si ti-l da pe al meu.

| AndreDy a răspuns:

Sa fim seriosi
adica un star rock, pop nu are ID?
logic ca are...si mai are si timp...toti,, nu are timp,,
ei n-are timp
oricum nu o sa afli niciodata niciodata Idul ei...adica crezi ca daca l-ar sti cineva nu ar fi stiut tot globul?
si miley l-ar schimba imediat?