| SDavidS a întrebat:

Care este cea mai buna: Beats by Dr. Dre : Bang and Olufsen : Sennheiser : Bose? !

Răspuns Câştigător
| Ieedi a răspuns:

Toate sunt firme foarte bune insa au fiecare fanii lor. Eu personal as alege o pereche de Beats by Dr. Dre Studio pentru ca le consider cele mai bune. Au tot ce iti trebuie la un nivel inalt. Intervine pretul destul de mare dar merita. Cel mai bine te plimbi putin prin magazine si incerci fiecare model pe care te gandesti sa il cumperi si tragi o concluzie subiectiva pentru ca pana la urma tu vei asculta muzica in ele si pe tine va trebui sa te satisfaca. Bafta

1 răspuns:
| Captoresque a răspuns:

Totul depinde pentru ce vrei să le folosești. Eu am primit cadou o pereche de Beats, le folosesc atât la ascultat cât și la făcut muzică și mixat, sunt geniale
dar sunt enorm de scumpe și Bang & Olufsen se ridică la același nivel cu Beats-ul la calitatea sunetului pe care-l auzi în căști.

Deci eu zic să te orientezi spre B&O. La cât de mult costă Beats nou-nouț mai bine m-aș pune să investesc într-un mixer Allen&Heath Xone 3D.