| Lucio a întrebat:

Care este cea mai buna trupa din Romania?

10 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Mie una îmi plac cel mai mult Cargo, Phoenix, Iris, Pasărea Colibri, Luna Amară, Altar, Truda și Vama Veche.

| georginika a răspuns:

Buna.
Nu stiu daca este cea mai buna trupa, dar mie intotdeauna mi-a placut Voltaj.

| silence a răspuns:

Crize :X e cea mai tare trupa :p serios adica cel putin asta imi place mie :X

| checkmybrain a răspuns:

Phoenix, bineinteles. straight face
Apoi:
Iris, Compact, Cargo, Rosu Si Negru, Semnal M, Celelalte Cuvinte, Focul Viu, Luna Amara, Altar, Alternosfera, Trooper, Bucovina, Negura Bunget, Pasarea Colibri, Timpuri Noi, Truda, Vama Veche, Vita de Vie, Vama.

| Aly_7975 a răspuns:

Holograf happy

| afterlife a răspuns:

Phoenix!

| MMadalina02 a răspuns:

Voltaj, Cargo, Simplu Poate si Iris (desi nu ascult) Candva Activ...
Holograf, Si nu in ultimu' rand Animal X :X
Eu am scris atatea pentru ca imi plac toate la fel de mult tongue

| Ana_8420 a răspuns:

Depinde de gusturi. Toate sunt bune big grin

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Voltaj are melodii f frumoase.
big grin

| cariii a răspuns:

Simplulaughing
:*:*:*:*
dupa parerea meatongue