| Isabela2003 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa muzica?

6 răspunsuri:
| SaraaaaL a răspuns:

Depinde ce-ti place

| LegionarulRoman a răspuns:

Bizantina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica care iti place tie ar trebui sa fie cea mai frumoasa.

Eu prefer rock-ul, metal-ul si rap-ul.

Poftim cateva piese. Sper sa-ti placa.

Eminem - Love You More
Eminem - Mockingbird
Eminem - When I`m Gone
Underman - Semantic
Underman feat Axes - Dezgropam Cuvinte
Cedry2k feat. Dragonu' - Strigat Mut
Cedry2k - Rugaciune
Sirenia - Lost In Life
Sirenia - The Funeral March
Sirenia - In Sumerian Haze
Nightwish - The Crow, the Owl and the Dove
Nightwish - The Poet And The Pendulum
Helloween - If I Could Fly
Helloween - Paint a New World
Blind Guardian - Control The Divine
Blind Guardian - Road of No Release
KoRn - Forsaken
Gary Jules - Mad World.

| Verne a răspuns:

Dupa prerea mea toate genurile de muzica au ceva in plus unul fata de altul, toate sunt frumose in felul lor, nu exista unul mai frumos ca altul. Rock, Hip-Hop, Raggae, Pop, Dance, House... toate sunt frumose, toate au reprezentanti foarte talentati : Bob Marley, Shaggy, Damian Marley (Raggae), Eminem, Jim Jones, 50 Cent, The Game (Hip-Hop/Rap), Michael Jackson, Usher, R. Kelly (Pop) si lista poate continua. Pot spune ca orice persoana care asuculta un anumit gen de muzica mai asculta si macar o peisa de alt gen, care suna foarte bine, de exemplu un rapper asculta piesa "Bad" a lui MJ sau viceversa. Nu exitsa cea mai frumoasa muzica, toate sunt, dar depunde de cine si cum sunt facute.