| halucazu a întrebat:

Care este cel mai infricosator film pe care l ai vazut?
Si unde il pot vedea si eu?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti recomand sa urmaresti Supernatural. Eu m-am uitat la cateva episoade si e super.

http://www.cinemarx.ro/filme/Supernatural-Supernatural-391514.html

Un film bun este The Texas Chainsaw Massacre.

| BabyPink a răspuns:

@alecs871 saw nu este cine ştie ce, dar să zicem că se încadrează în filme de groază happy. Trebuie să recunoaştem că e bună seria happy

| eek a răspuns:

Seria saw1-6 happy e sadic rau

| DeMentaa a răspuns:

The shutter si the grudge 1 2 3 le poti vedea pe youtube scrii the... part 1 si iti da

| maya_7683 a răspuns:

Pentru mine, cel mai infricosator fim vazut a fost,, Noaptea trifidelor,, si eram destul de copila pe cind l-am vazut poate de aia ma si inspaimintat asa de tare. E ceva vreme de atunci, dar e unul din lucrurile pe care nu o sa le pot uita vreodata. Lollaughinglaughing

| AdaIoana18 a răspuns:

Cel mai infricosator film l-am vazut la 4 ani bineinteles atunci nu am realizat ca este doar un film atunci am vazut scary movie 1, dar acum cand ma uit la acest film ar fi cum m-as uita la o comedie in loc sa ma speriu ma apuca rasul.Ha ha very funny!laughinglaughing

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Seria saw love struck rulzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hallowen sau "Cosmar de Sf Valentin", amandoua sunt filme de groaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The haunting in connecticut happy
pe vizionare filme online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cosmar de sf valentin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am alergie la filme de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am alergie la filme de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am alergie la filme de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am alergie la filme de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am alergie la filme de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Bloody Mary! este o legenda:daca zici de trei,, Bloody Mary,, in fata oglinzi, iti apare in fatasad. dar e doar o legenda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cele mai infricosatoare filme 2011