| BlackJollie a întrebat:

Care a fost cel mai infricosator film care l-ati vazut?

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Grudge 1.

| mona a răspuns:

Cred ca Saw

| GaByScream a răspuns:

Mirrors... nu am rezistat pana la jumatelaughing

| Weider a răspuns:

Ceva cu serpi veninosi, nu-mi amintesc numele filmului.

| Solsagan a răspuns:

Dead Silence.

| Guildo a răspuns:

De speriat, cel mai tare m-a speriat The Haunting( varianta 1963), dar filmul care m-a socat cel mai tare a fost Salo, nu e pentru oricine.

| Anonymous989 a răspuns:

Scufita rosie, Ileana cosanzeana

| Saammyyy a răspuns:

Possession

| P1etonu a răspuns:

Seria the grudge, amytiville și dacă vrei sa te sperii cu adevărat uitate la cv gen cu un grup de tineri rămași introdus casa ceva...

| AlterEgoEva a răspuns:

The sinister. Nu cred ca a fost cel mai infricosator, dar felul in care am fost pusa sa-l vad, adica cu castile la maxim, noaptea si singura in casa. Puteam sa trisez la pariu, dar m-am tinut de cuvant, dar cred ca a fos groaznic de infricosator laughing Tu?