| newname a întrebat:

Care este dj vostru preferat-David Guetta, Armin van Burren si Tiesto.

Răspuns Câştigător
| tudor_9886 a răspuns:

DAVID GUETTA e cel mai bun DJ din lume dupa parerea mea!

17 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Tiesto e cel mai tarehappy

| bfvhjcv a răspuns:

Armin Van Buuren.si asa se scrie nu Burren:d

| Bishop a răspuns:

David Guetta

| maryus92 a răspuns:

Fiecare cu parerea lui dar Dj Tiesto este declarat oficeal cel mai bun dj din lumewinking the best

| Fvn a răspuns:

Daca nu era Tiesto, nu erau acum van Vurren si Guetta. [imi plac toti]

| Fvn a răspuns:

Pardon, van Buuren* scuzati-ma

| Boniboon a răspuns:

David Guetta

| ForbiddenLove a răspuns:

David guetta

| Reverse a răspuns:

David Guetta( imi plac toate mel dl el...in special Memories ft Kid Cudi )
Tiesto ( cam toate mel... dar asta mi se pare cea mai bine realizata mel a lui: http://www.youtube.com/watch?v=yYwLLyy-hZQ )
Armin van Burren ( imi place doar melodia cu Sharon dl WT : http://www.youtube.com/watch?v=TxvpctgU_s8 )
Si dj-ul meu pref e... David Guetta

| iankey04 a răspuns:

Tiesto the lord of trance e nr 1

| yunnyaaa a răspuns:

David guettalove struck

| menotyou444 a răspuns:

David Guetta big grin

| MusikOnLife a răspuns:

David Guetta =p~=p~cel mai bun DJ din lume...illll ador e pref meu...:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:Xil iuuubesk:Xhttp://www.youtube.com/watch?v=qpISV08GG9M&feature=related

| MusikOnLife a răspuns:

David e cel mai tare DJ din loo`me... ce mai frat`e...:X:XSucces

| TheOriginalUser a răspuns:

David guetta:Xal taubatting eyelashes?

| Goofy77 a răspuns:

David Guetta - she is a diva

| newname explică:

Vad ca majoritate spun ca david guetta si eu sunt de aceiasi parere