| Bobyxx a întrebat:

Care este instrumentul muzical preferat si ce gen de muzica preferi?

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Chitara thinking
Rock

Răspuns utilizator avertizat
| Latinmoon a răspuns:

Chitara si imi place Rockul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instrumentul muzical preferat cred că-i pianul. Nu ştiu să cânt, dar aş vrea. Ar mai fi şi chitara electrică pentru că ascult metal. Sau cimpoiul. Chiar mi-ar plăcea să pot cânta la cimpoi, sau măcar la flaut. Şi vioara sună bine, dacă o combini cu alte elemente sau genuri muzicale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sintetizatorul
Dance.

| BlackWaltz a răspuns:

Imi plac pianul si chitara (cant la ambele, chitara de putin timp, ce-i drept, mai stiu la clopotei clasici da' aia nu-mi plac laughing ). Mai imi place cum suna vioara, fluierul.
Iar ca genuri preferate (intrebarea s-a mai pus de mii de ori...) rock/metal si blues.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Instrumentul muzical preferat? Dacă vocea nu se pune, atunci aleg chitările, tobele... Ca gen de muzică prefer rock și metal.

| BoBo08 a răspuns:

Vioara, viola, violoncel, contrabas, tobe.
Rap, reggae, jazz,