| 1234dany5 a întrebat:

Care este instrumentul vostru muzical preferat? al meu chitara

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Chitara, dar şi saxofonul, vioara, pianul...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer harpa.
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Chitara, dar si pianul imi place mult.Nu, nu stiu sa cant la vreunul.

| positivity a răspuns:

Iubesc sunetul produs de chitară și pian. Pur și simplu mă face să visez, mă face să mă transport într-o altă lume magică!
E mirific!

| SaveTheNature a răspuns:

Pianul. si orga!

| Duucu a răspuns:

Chitara,flaut,pian,vioara,saxofon.

| Crucified a răspuns:

La fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chitara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tobe sau chitara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cimpoi & hurdy gurdy.

| 1234dany5 explică (pentru anonim_4396):

Interesanta alegerea ta... dar de ce preferi neaparat instrumentele astea? par mai mult instrumente populare si vechi tongue

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Tzambalul, am asta in sange, nu stiu de unde

| 1234dany5 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

laughing Ce gust diferit de ceilalti! dar interesant! sti sa canti?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru 1234dany5):

Nimic nu este diferit in muzica, greu...da, trebuie ureche muzicala si vointa, la unii si dar de la Dumnezeu, normal ca stiu sa cant, numai jazz, caffe-concert si muzica clasica

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Hello!
Eu am studiat pianul timp de 2 ani. De multe ori o duc (am o orga Korg) la scoala si cant cu profesorul meu de muzica.winking

| BlueViP a răspuns:

Prefer pianul. E un instrument cald, linistit si ma ajuta sa ma relaxez. De asemenea imi plac si tobele pentru ca imprima un ritm tipic.

| MetalHead04 a răspuns:

Chitara si tobele.

| Aneke a răspuns:

Chitara,vioara,pian,flaut,cimpoi.

| AnyAnA99 a răspuns:

Pianul

| Hellp a răspuns:

Chitara electrică

| KimEunHee a răspuns:

Pianul, chitara si vioara.

| dyana200311 a răspuns:

De obicei vocea, dar instrument chitara.